Site Tools


This is an old revision of the document!


Jak do nas dołączyć (i co warto potem zrobić)

  1. Przyjdź na spotkanie. Informacja o spotkaniu znajduje się zawsze na stronie głównej, oprócz tego jest również wysyłana na portale: identi.ca, Twitter i Facebook.
  2. Dołącz do nas na portalach społecznościowych - followuj/lajkuj i bądź zawsze na bieżąco.
  3. Zapisz się na listę mailingową. Mamy do wyboru: lista ogólnopolska oraz warszawska. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisał/a się na obie. Lista mailingowa jest podstawowym narzędziem komunikacji w Hackerspejsie - tam zawsze pojawiają się ogłoszenia, dyskusje i podsumowania spotkań.
  4. Poproś urserega, enki lub anwajlera o konto na wiki – dzięki temu będziesz mógł przedstawić się wszystkim (poprzez swoją stronę) oraz mieć dostęp do wszystkich naszych zasobów. Na wiki znajdują się m.in informacje o poprzednich spotkaniach, agendy przyszłych, listy obecności, opisy projektów itd. Warto tu być :)
  5. Jeżeli podoba Ci się nasza inicjatywa - niezależnie od tego czy chcesz działać na rzecz hackerspace'a czy tylko z niego korzystać - zapłać składkę członkowską i korzystaj z pełni przywilejów, pomagając przy okazji utrzymać przestrzeń.
  6. Zacznij własny projekt lub dołącz do istniejących - zgłoś na liście mailingowej bądź spotkaniu chęć działania – lubimy działać - chętnie przyłączymy się do współpracy.
  7. Nie bój się zadawać pytań, zgłaszać wątpliwości, odzywać się i być aktywnym. Jesteśmy otwartą społecznością, która chętnie rozszerzy się o kolejne twórcze osoby, niezależnie od tego czy malujesz, programujesz, robisz zeszyty, spawasz, grasz na jakimś instrumencie czy budujesz roboty. Jeśli kręci Cię tworzenie - lubimy Cię :)
jak-dolaczyc.1299399505.txt.gz · Last modified: 2014/04/02 06:57 (external edit)