Site Tools


Chcę przyjść i popatrzeć

Nie trzeba byc członkiem, żeby przyjść do spejsu. Mamy otwarte spotkania co czwartek o osiemnastej. wstrzymane na czas pandemii COVID-19 Drzwi do hackerspaceu są wtedy otwarte i każdy może przyjść się rozejrzeć, pogadać. Niestety, często jest wtedy tłok i trudno faktycznie nad czymś pracować - jest to bardziej dzień towarzyski niż czysto merytoryczny ;).

Inną możliwością jest odwiedzenie spejsu w inne dni tygodnia - wtedy masz możliwość faktycznego korzystania z narzędzi oraz spokojnej pracy. Jednak, w dni poza czwartkiem drzwi do spejsu są zamknięte na zamek, więc należy umówić się z jakimś członkiem, żeby Cię wpuścił i wziął za Ciebie odpowiedzialność.

Warto zapisać się także na listy mejlingowe i poprzebywać na naszym kanale IRC. Możesz nas dzięki temu bliżej poznać oraz pozadawać pytania odnośnie spejsu i nie tylko. Nie gryziemy!

Chcę dołączyć do inicjatywy

Super! Wymagane będą dwie rzeczy:

  1. Wypełnienie deklaracji członkowskiej i dostarczenie jej komuś z oficjałów, na przykład w czwartek. Deklaracje znajdują się w Hackerspacie na pokrytych tuszem martwych drzewach.
  2. Poproszenie jakiegoś BOFHa o konto na LDAPie, co pozwoli Ci uzyskać dostęp do wiki oraz innych usług. – dzięki temu będziesz mógł przedstawić się wszystkim (poprzez swoją stronę) oraz mieć dostęp do wszystkich naszych zasobów. Na wiki znajdują się m.in informacje o poprzednich spotkaniach, agendy przyszłych, listy obecności, opisy projektów itd.

Dzięki wsparciu nas poprzez uiszczanie miesięcznej składki członkowskiej w wysokości 50 lub 100zł (więcej informacji), pomagasz utrzymywać i rozwijać naszą przestrzeń, i za to otrzymujesz w zamian dostęp do hackerspaceu i narzędzi 24/7/365.

jak-dolaczyc.txt · Last modified: 2020/03/24 13:04 by q3k