—
1. stanowiska robocze na kółkach. Najlpiej biurko z szufladą, dostępne od dowolnej strony, z listwą zasilania. Opcjonalnie dodatkowy rozkładany blat, może być wysuwany spod istniejącego.
2. Szafki na kółkach, podzielone tematycznie, z przeźroczystymi kontenerkami jak dotychczas. Kółka odpowiednio szeroko rozmieszczone by szafka nie była wywrotna.
3. Krzesła. Wygodne. Moga byc na kółkach. - szafki lub krzesła przewidują możliwość powieszenia plecaka i ubrań
4. Narzędzia stacjonarne też na kołach, lub na przenośnych modułach (płyta i dwie rączki do postawienia na stole), dostosowane do wysokości stołów. Dla narzędzi duzych, vide kompresor, pompa próżniowa, spawarka, tylko kółka miękkie, gumowe, skrętne. Moduł zawiera wszystkie cześci niezbędne do obsługi narzędzi.
5. Jako faworyzowanie różnych warstw członków płacących, mozna mieć własny kontenerek na kółkach, lub własny stół, lub korzystać ze stołu powyżej 24h. Objętosć stuffu którą można trzymać zależna od składki.
6. kosze na śmieci w jakiejś określonej formie. Albo jako część istniejących mebli (stoły), albo jako moduły.
kontrola dostępu do mebli przez rfid lub token czy coś, żeby nie było wolnej amerykanki. To jest do rozwiązania, mam kilka pomysłów.
Zasilanie pod sufitem, przewody zawieszone na wysięgniku o ramieniu równoległym do podłogi, i zawiasie o jednej osi skrętu. Można to zamówić u ślusarza. Kiepski pomysł, będzie pęk lian zwisających nad biurkami. Lepiej pomontować listwy do biurek jak w #1. - astralstorm
Proponuję przetestować taką infrastrukturę na małej ilości mebli, i jeśli się sprawdzi, stopniowo wymienić istniejące.
Postaram się jakos niedługo zrobić jakąś prezentację z czegoś takiego (filmik) bo na sucho to pierdolenie niepotrzebne.
— spin
Rozwiązać lepiej kwestię milionów kabli. Np. użyć pojemników też na przewody. - astralstorm