Site Tools


This is an old revision of the document!


Chcę przyjść i popatrzeć

Nie trzeba byc członkiem, zeby przyjśc do spejsu. Mamy otwarte spotkania co czwartek o osiemnastej. Drzwi do hackerspaceu sa wtedy otwarte i każdy może przyjść się rozejrzec, pogadać. Niestety, często jest wtedy tłok i trudno faktycznie nad czymś pracować - jest to bardziej spotkanie socjalne niż czystomerytoryczne ;).

Inną możliwością jest odwiedzenie spejsu w inne dni tygodnia - wtedy masz możliwość faktycznego korzystania z narzędzi oraz spokojnej pracy. Jednak, w dni poza czwartkiem drzwi do spejsu są zamknięte na zamek, więc nalezy się umówić z jakimś członkiem, żeby Ci otworzył i wziął za Ciebie odpowiedzialność.

Warto zapisać się także na listy mejlingowe i poprzebywać na naszym kanale IRC. Możes znas poznac bliżej, pozadawać pytania odnosnie spejsu i czego sobie tylko zażyczysz. Nie gryziemy!

Chcę dołączyć do inicjatywy

Super! Wymagane będą dwie rzeczy:

  1. Wypełnienie deklaracji członkowskiej i dostarczenie jej komuś z oficjałów, na przykład w czowartek. Deklaracje znajdują się w Hackerspacie na pokrytych tuszem martwych drzewach.
  2. Poproszenie jakiegoś BOFHa o konto na LDAPie, co pozwoli Ci uzyskać dostęp do wiki oraz innych usług. – dzięki temu będziesz mógł przedstawić się wszystkim (poprzez swoją stronę) oraz mieć dostęp do wszystkich naszych zasobów. Na wiki znajdują się m.in informacje o poprzednich spotkaniach, agendy przyszłych, listy obecności, opisy projektów itd.

Dzięki wsparciu nas poprzez uiszczanie miesięcznej składki członkowskiej w wysokości 50 lub 100zł (więcej informacji), pomagasz utrzymywać i rozwijać naszą przestrzeń, i za to otrzymujesz w zamian dostęp do hackerspaceu i narzędzi 24/7/365.

jak-dolaczyc.1347998456.txt.gz · Last modified: 2014/04/02 06:57 (external edit)