User Tools

Site Tools


kontakt

Kontakt z Hackerspace Warszawa

Czat (IRC/Matrix)

Jeśli chcesz nas poznać, najlepiej dołączyć do naszego czatu na IRC lub Matrixie. Obydwie metody dołączą Cię do tych samych dyskusji, więc nie me znaczenia którą wybierzesz:

Znajdziesz tam wszystko od luźnych dyskusji o niczym po ciężkie rozmowy techniczne. Wpadnij, powiedz cześć, a na pewno znajdzie się ktoś kto Ci odpowie na pytania o spejsie albo o ulubionych edytorach tekstowych. :)

(Nie, nie mamy Discorda/Telegrama…)

Jeśli jesteś już członkiem możesz dołączyć do powyższych czatów używając naszej infrastruktury. Poradniki znajdziesz na matrix i irc.

Listy dyskusyjne

Jeśli chcesz skontaktować się asynchronicznie z jak najszerszą liczbą osób: napisz na nasze listy dyskusyjne! Polecamy na początek waw@lists.hackerspace.pl. Informacje o dostępnych listach znajdziesz na: https://lists.hackerspace.pl.

Email Kontaktowy

Jeśli wolisz prywatną komunikację, albo dołączenie do IRCa/Matrixa jest dla Ciebie niewygodne, zapraszamy do wysłania mejla na kontakt@hackerspace.pl. Na tym aliasie znajduje się parenaście osób ze spejsu które albo odpowiedzą na Twoje pytanie, albo przekażą je dalej komu trzeba.

Oficjalny Kontakt

Kontakt do Zarządu i Komisji Rewizyjnej znajdziesz na freemasonry.

Stowarzyszenie "Warszawski Hackerspace"
ul. Wolność 2A
01-018 Warszawa 
kontakt.txt · Last modified: 2024/03/21 17:05 by informatic

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki